Apie Current

Current.lt – tai ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė, kurioje rasite savo svajonių automobilį kasdieniam gyvenimui, kelionėms ar savo nuosavo verslo automobilių parkui atnaujinti itin palankiomis sąlygomis.

Sukaupta komandos ilgametė patirtis leidžia greitai ir nesudėtingai patenkinti klientų poreikius, pasirūpinti net menkiausiomis smulkmenomis, kad jūsų gyvenimo kokybė pagerėtų vos per vieną dieną.

Skaityti daugiau →

Platus mūsų partnerių sąrašas leidžia išsirinkti automobilį, atitinkantį visus svarbiausius kriterijus: kokybę, kainą, patogumą, bei, žinoma, saugumą. Būtent kokybė ir saugumas yra tie faktoriai, kurie geriausiai apibūdina mūsų įmonės vertybes. Mums rūpi, kad kiekvienas klientas patirtų maksimalų komfortą ir jaustųsi saugus, naudodamasis mūsų teikiamomis paslaugomis.

Pasirinktą automobilį galima išsinuomoti, iškeisti į naują automobilį arba tiesiog toliau juo naudotis. Tai puiki paslauga tiems, kas nori gyventi be rūpesčių!

Current.lt dirba su geriausią vardą rinkoje pelniusiais automobiliais. Pasikliaujame vokiška, švediška, japoniška kokybe bei jų automobilių saugumu, todėl jums galime drąsiai rekomenduoti rinktis mūsų siūlomus automobilius – Audi, Volvo, BMW, Opel, Volkswagen, Mercedes-Benz, Toyota, Honda. Iš daugybės skirtingų automobilių pas mus tikrai išsirinksite tokį, kuris atlieps visus jūsų pageidavimus: kėbulo tipą, kuro tipą, norimą pavarų dėžę, taip pat atitiks jūsų biudžetą. Mes atkreipiame dėmesį net į mažiausias smulkmenas, todėl automobilių kataloge rasite detalius aprašus apie garso sistemą, saugumą, saloną, veidrodėlius, šviesas, sėdynes, vairo reguliavimą, papildomą įrangą, automobilio ridą, preliminarią automobilio mėnesio nuomos kainą. Taip jums neteks užduoti daugybės klausimų ir gaišti savo laiko tikslinant kiekvieną detalę – visą reikalingą informaciją galėsite patikrinti vos per keletą minučių.

Vilniuje įsikūrusios įmonės Current komanda nuolat auga, plečiasi ir tobulėja, sukuria papildomų darbo vietų ir įdarbina geriausius specialistus, puikiai išmanančius savo darbą, todėl galime padėti jums išsirinkti tokį automobilį, kuris atitiks jūsų gyvenimo būdą, pareigas, norimą dizainą. Suteikiame lanksčias sąlygas ne tik fiziniams asmenims, bet rūpinamės ir įmonių, verslo atstovų poreikiais.

Užduokite jums rūpimus klausimus elektroniniu paštu arba užsukite į mūsų saloną Vilniuje ir mes jums padėsime gyventi be rūpesčių!

REKVIZITAI

UAB "Current Auto"
Perkūnkiemio g. 5,
Vilnius, LT-12127

305850767
BankasSąskaitos numerisKodas
Šiaulių bankasLT12 7180 9000 4746 7362   
BankasŠiaulių bankas
Sąskaitos numerisLT12 7180 9000 4746 7362   
Kodas
copy    Atlikite mėnesinį mokėjimą
Red car
UŽPILDYKITE PARAIŠKĄ, GAUKITE NUOMOS PASIŪLYMĄ IR NAUDOKITĖS AUTOMOBILIU JAU ŠIANDIEN
Atsakysime per 30 minučių
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais bei siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą. Daugiau informacijos rasite  Slapukų politikoje
Priimti slapukus
All rights reserved © Current 2022
×
flag
+370 608 68 604
MOKĖJIMUI