D.U.K

Ką daryti, jei ilgalaikės automobilio nuomos metu reikės keisti sezonines padangas?

Klientas, naudodamasis automobilių nuoma, turi prižiūrėti nuomojamą transporto priemonę, todėl ir sezoninių padangų keitimu turi pasirūpinti pats.

Ką daryti, jei ilgalaikės automobilio nuomos metu pasibaigs techninės apžiūros galiojimas?

Jei ilgalaikės automobilio nuomos metu pasibaigs techninės apžiūros galiojimas, naująja technine apžiūra klientas turi pasirūpinti pats.

Ar automobilio nuomos kaina skiriasi, jei vairuotojas neturi 2 metų stažo (yra ,,klevo lapas")?

Automobilių nuomos kaina, jei vairuotojas neturi 2 metų stažo (yra ,,klevo lapas"), nekinta.

Ar galima rinktis ilgalaikę automobilio nuomą, kuri būtų daugiau nei 60 mėnesių?

Galite rinktis ilgalaikę automobilio nuomą, kuri būtų daugiau nei 60 mėn., tačiau, po 60 mėn., nurodytais kontaktais turite susisiekti su mumis dėl sutarties pratęsimo.

Kodėl turėčiau rinktis ,,Current" automobilių nuomos paslaugas?

Ilgalaikė automobilio nuoma - tai ,,Current" teikiama paslauga, kuria pasinaudoti itin greita ir paprasta. Siūlome patikimus automobilius kasdieniam gyvenimui! ,,Current“ komanda, sukaupusi ilgametę patirtį automobilių rinkoje, rūpinasi, kad klientai gautų išskirtinį ilgalaikės automobilio nuomos pa... (Skaityti daugiau →)iūlymą bei aukštos kokybės automobilį už patrauklią kainą. Platus automobilių sąrašas suteikia galimybę išsirinkti automobilį, atitinkantį visus svarbiausius kriterijus: kokybę, kainą, patogumą, saugumą. Vos per 30 minučių atsakome ir apdorojame klientų paraiškas.

Kokius dokumentus turėčiau pateikti automobilio nuomai?

Norėdami pasinaudoti automobilų nuoma, turite pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jis yra privalomas sudarant nuomos sutartį klientui arba artimam šeimos nariui. Taip pat turite pateikti galiojantį asmens dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, leidimą gyventi Lietuvoje, jei esate ne LR piietis).

Kokie galimi mokėjimo būdai?

Už ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas galite apmokėti banko pavedimu. Labai svarbu skiltyje ,,Mokėjimo paskirtis“ nurodyti sutarties numerį arba savo asmens kodą.

Ar galiu nutraukti automobilio nuomos sutartį?

Taip, galite nutraukti automobilio nuomos sutartį. Norėdami nutraukti automobilio nuomos sutartį, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 608 68 604 ir mes pateiksime Jums informaciją dėl tolimesnių veiksmų.

Ką daryti, jei ne dėl mano kaltės eismo įvykyje nuomuojamas automobilis yra sugadintas nepataisomai?

Jei, naudojantis automobilių nuoma, ne dėl Jūsų kaltės eismo įvykyje nuomojamas automobilis yra sugadintas nepataisomai, apie įvykį informuokite ,,Current auto", susisiekę nurodytu telefono numeriu arba el. paštu [email protected], bei atitinkamą draudimo bendrovę, kuri įvertins žalą, o draudimas dėl patirtos žalos, susisieks su mumis.

Ar galiu pakeisti nuomojamą automobilį, jei dabartinis man nebepatinka?

Nuomojamą automobilį galite pasikeisti bet kada, tačiau tokiu atveju nutrauksime sutartį ir sudarysime naują ilgalaikės automobilio nuomos sutartį.

Ar galiu nuomuotis automobilį trumpesniam laikui (pvz., pusei metų)?

Esant poreikiui, automobilį galite nuomotis ir trumpesniam laikui. ,,Current“ savo klientams siūlo ir trumpalaikės automobilių nuomos – nuo 1 paros iki 2 mėnesių – paslaugas.

Kokio amžiaus asmuo gali išsinuomuoti automobilį?

Automobilį gali išsinuomoti ne jaunesnis kaip 21-erių metų asmuo.

Kokios yra automobilio nuomininko atsakomybės?

Automobilio nuomininkas įsipareigoja laiku ir tinkamai mokėti visas automobilio nuomos sutarties įmokas. Automobilio nuomininkas yra visiškai atsakingas nuomotojui už nuomoto automobilio tyčinį arba dėl neapdairumo įvykusį apgadinimą ir kitų nuostolių atlyginimą tuo atveju, jei draudimo kompanija ne... (Skaityti daugiau →)tlygina padarytų nuostolių. Asmuo, išsinuomavęs automobilį, prisiima visišką atsakomybę tuo atveju, jei automobilio gedimas įvyksta dėl jo kaltės. Tuo atveju, jei apie autoįvykį ar automobilio sugadinimą nuomininkas nepranešė policijai ir negavo iš jos pranešimo bei apie nutikusį įvykį nepranešė automobilio nuomotojui, jis privalo apmokėti automobilio remonto išlaidas. Asmuo, išsinuomavęs automobilį, privalo laikytis galiojančių eismo taisyklių ir sumokėti baudas ar išlaidas, kurios yra susijusios su eismo taisyklių pažeidimais. Nuomininkas, pametęs nuomojamo automobilio dokumentus ir/ar raktus, privalo apmokėti už naujų raktų bei dokumentų pagaminimą ir su tuo susijusias išlaidas.

Kuo skiriasi ilgalaikė nuoma nuo lizingo?

Ilgalaikė automobilio nuoma tai nėra lizingas ar paskola – tai yra ilgalaikė nuoma. Automobilio lizingas – tai finansinis įsipareigojimas, pirkimas išsimokėtinai. Vienas pagrindinių skirtumų tarp ilgalaikės nuomos ir lizingo – galimybė, pasibaigus ilgalaikės nuomos sutarčiai, nusipirkti nuomojamą au... (Skaityti daugiau →)omobilį už rinkos kainą. Dar vienas ilgalaikės automobilio nuomos privalumas yra tas, kad nereikia įsipareigoti padengti visos automobilio vertės. Lizingo atveju klientas įsipareigoja pilnai išsipirkti automobilį be galimybės jį grąžinti ar pakeisti kitu.

Ar galėčiau įsigyti nuomuojamą automobilį anksčiau nei buvo numatyta?

Nuomojamą automobilį galite įsigyti bet kuriuo sutarties termino metu. Nuomojamą automobilį galėsite įsigyti už tuometinę rinkos kainą.

Ar galima vienu metu nuomuotis daugiau nei vieną automobilį?

Taip, vienu metu galite nuomotis daugiau nei vieną automobilį.

Kur galiu pasirašyti automobilio nuomos sutartį?

Automobilio nuomos sutartį galite pasirašyti internetu arba atvykę į artimiausią ,,Current" skyrių Kaune ar Vilniuje.

Ar privalomas civilinės atsakomybės privalomasis (TPVCAP) draudimas?

Civilinės atsakomybės privalomasis (TPVCAP) draudimas yra privalomas norint pasinaudoti ilgalaikės automobilio nuomos paslauga. Nuomotas automobilis privalo būti apdraustas visą nuomos sutarties galiojimo laikotarpį.

Ar galima parduoti automobilį dar nepasibaigus automobilių nuomos sutarčiai?

Nuomojamas automobilis yra nuomojamas turtas, kuris nuosavybės teise priklauso nuomotojui. Dėl šios priežasties nuomojamo automobilio negalite parduoti be išankstinio nuomotojo sutikimo. Apie ketinimus parduoti ne nuomininkui priklausantį automobilį visada pranešame policijai, kuri pradeda ikiteismiį tyrimą dėl nusikalstamos veikos.

Ar tretieji asmenys gali naudotis nuomuojamu automobiliu?

Nuomojamu automobiliu gali naudotis tik nuomininkas arba artimi jo šeimos nariai, kurie turi teisę vairuoti.

Kokį trumpiausią ir ilgiausią laikotarpį galiu nuomotis automobilį?

Automobilių nuoma galite pasinaudoti nuo 1 paros iki 60 mėn. su galimybe pratęsti sutartį. Galite pasinaudoti tiek trumpalaikės, tiek ilgalaikės automobilio nuomos paslauga.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais bei siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą. Daugiau informacijos rasite  Slapukų politikoje
Priimti slapukus
All rights reserved © Current 2022
×
flag
+370 608 68 604
MOKĖJIMUI