Cars

Trumpalaikė automobilių nuoma

Current.lt rūpinasi ne tik ilgalaikės automobilių nuomos klausimais. Norėdami savo klientams užtikrinti maksimalų saugumą, komfortą bei patogumą, teikiama paslauga - trumpalaikė automobilių nuoma.

Jeigu Jums reikalingas automobilis dienai, savaitei ar mėnesiui, pasinaudokite trumpalaike Current automobilio nuoma. Nors trumpalaikę automobilių nuomą teikia tikrai nemažai įmonių, Current taiko itin lanksčias nuomos sąlygas bei kainas, o mūsų komandos kruopščiai atrinkti vokiški, švediški bei japoniški automobiliai neabejotinai yra komfortiškiausi bei saugiausi automobiliai, kokius tik galima būtų pasiūlyti.

Skaityti daugiau →

Mūsų trumpalaikės automobilių nuomos išskirtinis bruožas – su current.lt automobiliais galima keliauti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Jei nusprendėte, kad jūsų automobilis nėra patikimas ir norite leistis į kelionę po Europą išnuomotu automobiliu, tikrai verta rinktis mūsų teikiamas paslaugas. Visų pirma todėl, kad kiekvienas mūsų turimas automobilis yra techniškai tvarkingas, kruopščiai patikrintas, todėl tikrai bus patikimas ir nepaves jūsų įpusėjus kelionei. Paprastai vien trumpalaike automobilių nuoma užsiimančių įmonių turimi automobiliai dažnai būna su labai didele rida, iš vieno laikino šeimininko rankų tiesiai keliauja į kitų. Mūsų kompanija kiekvieną iš kelionės grįžusį automobilį paruošia naujajam laikinam jo šeimininkui.

Be to, Current.lt jūs rasite itin platų automobilių pasirinkimą, tad tikrai kiekvienas išsirinks transporto priemonę trumpalaikei nuomai pagal savo asmeninius standartus ir poreikius.

Renkantis trumpalaikę automobilio nuomą, jums nereikės sukti galvos dėl automobilio draudimo – mes pasirūpiname ne tik civilinės atsakomybės, bet ir kasko draudimu, todėl, nutikus nenumatytiems įvykiams kelyje, gedimui ar autoįvykiui, jums bus suteikta visokeriopa pagalba.

Verta paminėti ir automobilio nuomos kainas. Iš plataus automobilių sąrašo jūs išsirinksite būtent tai, kas priimtina pagal jūsų skiriamą biudžetą. Mūsų kainos lanksčios ir atitinkančios kliento lūkesčius, tad tikrai galėsime jums pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį.

Trumpalaikės automobilių nuomos laikotarpis current.lt yra nuo 1 paros iki dviejų mėnesių, tad tikrai galėsite leistis net į tolimesnę kelionę.

Išsinuomoti current.lt turimus automobilius galite Vilniuje ir Kaune, nuo pirmadienio iki šeštadienio. Susisiekite ir padėsime išsirinkti tokį automobilį, kurio jums šiuo metu reikia.

Kodėl verta rinktis Current:

  • Automobiliai – techniškai tvarkingi, patikrinti, patikimi.
  • Didelis automobilių asortimentas, atitinkantis kiekvieno kliento norus.
  • Draudimas – civilinės atsakomybės, kasko.
  • Visapusiška pagalba autoįvykio metu.
  • Kaina – lanksti, atitinkanti kliento lūkesčius.
  • Nuomos laikotarpis – nuo 1 paros iki 2 mėn.
Car
Vieta
Vilnius, Kaunas.
Telefonas
El. paštas
Darbo laikas:
Pirmadienis: 10-18 val
Antradienis: 10-18 val
Trečiadienis: 10-18 val
Ketvirtadienis: 10-18 val
Penktadienis: 10-18 val
Šeštadienis: 10-15 val
Sekmadienis: nedirbame
Siųsti žinutę
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais bei siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą. Daugiau informacijos rasite  Slapukų politikoje
Priimti slapukus
All rights reserved © Current 2022
×
flag
+370 608 68 604
MOKĖJIMUI