×
Key
APRAKSTI MUMS SAVU SAPŅU AUTO
Mūsu speciālisti to piemeklēs un ar tevi sazināsimies
×
Key
SŪTI MUMS SEVIS ATRASTO AUTO
Mūsu speciālisti izpētīs šī auto nomas iespējas un sazināsies ar tevi

KATALOGAS

Filtrai
 /mėn.
Variklio tipas
Automatinė
Mechaninė
Visi

Ilgalaikės automobilių nuomos sąrašas Current.lt – platus ir tenkinantis kiekvieno poreikius

Dar negalite sau leisti įsigyti svajonių automobilio, tačiau tiksliai žinote, ko norite? Ne bėda. Užsukite į current.lt ilgalaikės automobilių nuomos svetainę ir net neabejojame, kad čia rasite norimą automobilį. Automobilių nuoma tuo ir unikali, kad vairuoti norimą automobilį nebus jokių kliūčių. Jūsų nesustabdys net asmeninis biudžetas, nes automobilių nuomos kainos tikrai prieinamos kiekvienam.

Mūsų puslapyje jūs rasite gausybę Vokietijos automobilių gamintojo „Audi“ modelių, kuriuos galėsite vairuoti nuo 132 eurų per mėnesį. Visi žino, kad vokiška kokybė žavi, nepalieka abejingų, automobiliai yra patvarūs, kokybiški ir patikimi, tad drąsiai rinkitės Audi A6 sedaną ar universalą, koks tik reikalingas jūsų poreikiams. Rinkdamiesi Audi A6 automobilį galėsite pasirinkti metus (pas mus jie yra nuo 2005 metų), automatinę ar mechaninę pavarų dėžę, norimą kuro tipą, taip pat rinktis galingąjį Audi A6 Allroad. Norintys visureigio, gali rinktis nepakeičiamąjį Audi Q7.

Skaityti daugiau →

Vertinantys švedišką klasiką, current.lt ilgalaikė automobilių nuoma savo puslapyje, gali išsirinkti Volvo automobilius. Klasiškas sedanas Volvo S60 ar Volvo S80 kainuos vos daugiau nei keli šimtai eurų per mėnesį, tačiau jūs saugiai ir komfortiškai galėsite leistis į bet kurią kelionę. Praktiški vairuotojai galės išsirinkti patikimą ir biudžetinį Volvo V70 ir neišleisti nei 100 eurų per mėnesį.

Bene didžiausią pasirinkimą pasiūlysime tiems, kas dievina BMW automobilius. Šie vokiški automobiliai užkariavę tiek pašėlusio jaunimo, tiek verslo atstovų širdis. Pas mus rasite ir trečios, ir penktos klasės BMW automobilių vos nuo 100 eurų per mėnesį. Norintiems daugiau komforto ir prabangos pasiūlysime septintos klasės BMW 730 arba BMW X5 visureigį.

Vokiškų kūrinių mėgėjai pas mus taip pat galės išsirinkti Opel Insignia ar kitą Opel modelį, populiariuosius VW Passat, VW Touareg, VW Jetta, VW Polo, Vokietijos prabangių bei galingų automobilių gamintojo Mercedes-Benz įvairius modelius.

Na, o tie, kam patikimiausi automobilių gamintojai atrodo japonai, mūsų puslapyje ras ypač populiarią Honda CR-V ar praktišką ir patogią Toyota Avensis.

Current.lt orientuojasi į kokybę ir saugumą, tad atrinkome jums pačius geriausius ir patikimiausius automobilių modelius, kad jūsų kelionės būtų be jokių rūpesčių.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais bei siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą. Daugiau informacijos rasite  Slapukų politikoje
Priimti slapukus
All rights reserved © Current 2022
×
flag
+370 608 68 604
MOKĖJIMUI